Plastik Enjeksiyon Makinası Tipleri
English русский Deutsch Français العربية

Büyük Gramajlı Enjeksiyon 7 Kg - 150 Kg

PDF

Büyük Gramajlı Enjeksiyon 7 Kg - 150 Kg

Kalın cidarlı büyük gramajlı plastik ürünler için yatırım rakamınızı 3'te 1'e düşürecek teknolojiye sahip enjeksiyon makinası.

STRONG-M seri üretim plastik enjeksiyon makinaları servo ve değişken debili elektrik tasarruf sistemleridir. Normal makinaya oranla %80'e kadar elektrik tasarrufu yapabilir.

STRONG-M seri üretim plastik enjeksiyon makinaları sayesinde daha önce çok büyük makina ve büyük yatırım gerektirdiğinden dolayı imkansız gördüğünüz, üretmeyi düşünmediğiniz ürünleri üretebilirsiniz.

Üreteceğiniz ürünün büyüklüğüne ve ağırlığına göre yatırım maliyetleriniz 3'te 1'e, 4'te 1'e kadar düşebilir. Örneğin 10 Kg'lık PE ürün üretmek için normalde gereken 500.000 USD'lik makina yatırımı yerine STRONG-M için 150.000 USD civarı yatırım yeterlidir.

STRONG-M büyük gramajlı enjeksiyon makinaları PP ve PE hammaddeleri içindir.

STRONG-M büyük gramajlı enjeksiyon makinaları özel enjeksiyon grubu yapısından dolayı 3Kg - 150 Kg arası düşük kitleme gücü gerektiren kalın cidarlı PP, PE ürünleri en randımanlı bir şekilde üretir.

STRONG-M büyük gramajlı enjeksiyon makinaları seri üretindir. 100 dönümlük büyük bir alanda modern bir fabrikada üretilir. Üretim Alman malı FSM (Flexible Manufacturing System) makinaları, Alman ve Japon malı CNC makinalar ile hassas olarak yapılır.Üretebildiği Örnek Ürünler

Büyük Gramajlı Enjeksiyon 7 Kg - 150 Kg

PP,PE FİTTİNGS   PARÇALARI PE FİTTİNGS PARÇALARI FİTTİNG EK PARÇALARI PP FİLTRE PLAKALARI

Teknik özellikler tablosu için tıklayınız